ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Росії валютні іпотечники закидали шубами офіс банку ВТБ24

Так позичальники висловлюють свій протест банківському здирництву
Depo.
10 лютого 2016 17:47
ФОТО: depo.ua

Валютні іпотечники провели акцію протесту в офісі банку ВТБ24 в Москві. Позичальниці вирішили привернути увагу керівництва фінансової установи тим, що зняли з себе шуби і закидали хутряними виробами підлогу офісу. Замість них клієнтки наділи таблички з написом "Просто норкова шуба". Ймовірно, таким чином іпотечники ВТБ24 хочуть показати, що віддають банку останнє, коли виплачують валютні кредити.

"Нам не шкода наших шуб. Ми втомилися від принижень, від цієї ганьби, від обману. Нам кажуть, що вводять програми, але вони непосильні. Ми хочемо справедливості. Мені зробили реструктуризацію на 23 роки, а мені вже 53, і я плачу по 100 тисяч рублів на місяць. Це нереально", говорить одна з позичальниць.

Голова правління Михайло Задорнов заявив, що ВТБ24 пропонує своїм валютним клієнтам віддати квартири в якості відступного банку, а потім взяти їх в оренду на пільгових умовах з правом подальшого викупу. Люди в свою чергу не хочуть розлучатися з нерухомістю, за яку вже виплатили по кілька мільйонів, повідомляє e-news.

Більше про життя світу читайте на Depo.Суми

Більше про життя на Росії читайте на Depo.Суми