ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На місцеві держадміністрації Сумщини витратили кругленьку суму

В ОДА відбувся звіт про витрачені облдержадміністрацією кошти

Depo.
14 березня 2018 12:23
ФОТО: depo.ua

На утримання місцевих держадміністрацій Сумщини у 2017 році з державного бюджету витратили майже 260 мільйонів гривень, передає Depo.Суми із посиланням на Сумську ОДА.

За словами заступника директора обласного Департаменту фінансів Олександра Василеги, протягом 2017 року за рахунок загального фонду державного бюджету на заробітну плату з нарахуваннями використано 230,7 мільйона гривень. Середня заробітна плата працівника місцевої державної адміністрації склала 6 688,4 гривень на місяць (у 2016 році – 4 100 гривень). По спеціальному фонду на заробітну плату з нарахуваннями використано 4,8 млн. гривень.

На оплату комунальних послуг та енергоносіїв у 2017 році витрачено 9 мільйонів гривень. Капітальні видатки склали 2,2 мільйона. гривень. Решта коштів, а саме 12,7 мільйона гривень, використана на оплату послуг (транспортних, зв'язку, охорони приміщень, системи оповіщення), придбання предметів, матеріалів, обладнання, паперу, канцелярського приладдя, паливно-мастильних матеріалів, видатки на службові відрядження працівників органів виконавчої влади, інші видатки.

До складу облдержадміністрації входить апарат, 20 структурних підрозділів, крім того є 18 районних державних адміністрацій з їх структурними підрозділами.

фото: sm.gov.ua

Нагадаємо, що Одеська ОДА похизувалась надходженнями до місцевих бюджетів регіону.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook