ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Сумщині з острахом чекають нового спалаху "свинячої чуми"

В сусідніх областях епізоотична ситуація щодо АЧС ускладнюється
Depo.
2 березня 2016 08:43
ФОТО: depo.ua
На Сумщині з острахом чекають нового спалаху "свинячої чуми"
На Сумщині з острахом чекають нового спалаху "свинячої чуми"

На засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії розглянуто питання про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней у райцентрі, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу Лебединської міськради.  

На сьогоднішній день територія району вважається благополучною щодо захворювання на АЧС, але складною залишається ситуація у сусідніх Полтавській та Чернігівській областях. Зараз на цих територіях проводяться усі можливі заходи щодо локалізації та ліквідації захворювання.

Загроза занесення збудника африканської чуми свиней на територію Лебединп залишається істотною, бо відбувається постійне транспортне сполучення, торгівельні і туристичні відносини. 

Не виключена також можливість проникнення збудника африканської чуми через міграцію диких тварин із неблагополучних районів.

Протиепізоотичною комісією погоджені профілактичні заходи щодо недопучення збудника АЧС на територію міської ради, а також залишено в силі обмеження від 03 грудня 2015 року на продаж живих поросят і свиней на території ринків в місті. 

Дане обмеження залишатиметься в силі до стабілізації епізоотичної ситуації та особливого розпорядження.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми