ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На хімічному підприємстві Шостки знайшли більше ста порушень

До адміністративної відповідальності шляхом накладення штрафів притягнуто шість посадових осіб
Depo.
18 лютого 2016 15:59
ФОТО: depo.ua
На хімічному підприємстві Шостки знайшли більше ста порушень
На хімічному підприємстві Шостки знайшли більше ста порушень

Під час перевірки дотримання вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки Публічного акціонерного товариства "Шосткинський завод хімічних реактивів" фахівцями Управління Держпраці у Сумській області було виявлено більше ста порушень, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу Держпраці. 

Загалом, виявлені на заводі порушення, незважаючи на їх значну кількість, несуть організаційний характер, натомість мають бути усунені у встановлений законодавством термін.

У процесі перевірки основну увагу фахівцями Держпраці було приділено функціонуванню системи управління охороною праці, стану обліку та якості розслідування нещасних випадків, профзахворювань та аварій, проведення атестації робочих місць та їх відповідність правилам безпеки. 

Не залишилися поза увагою й питання забезпечення працюючих спецодягом, засобами індивідуального та колективного захисту. Керівництву підприємства рекомендовано провести реєстрацію відомчого спеціалізованого автотранспорту.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми