На честь українських захисників у Сумах створять галерею

Виставку портретів раніше вже можна було побачити на День Незалежності

  • Суми
  • 2 листопада 2018 11:21

Місцеві художники передали Центру обслуговування учасників бойових дій, учасників АТО та членів їх сімей картини, які вони малювали зі світлин військовослужбовців, передає Depo.Суми із посиланням на Sumy Today.

Спершу виставка цих картин, присвячена Дню Незалежності України, відбулась у міській галереї 22 серпня. Працювала експозиція два тижні.

Загалом було представлено більше десятка робіт, які створили члени обласної організації Національної спілки художників України.

Малювали з фотографій військовослужбовців. Як повідомив директор Центру Олександр Мордванюк, серед них були сержанти та офіцери, сумчани та не лише.

"Тепер ці картини перейшли до нашого Центру. Ті, з кого малювались ці картини, можуть їх забрати. Дехто вже виявив таке бажання. Решта робіт залишиться у нас і ми облаштуємо у нашому холі галерею з цих картин", – сказав Олександр Мордванюк.

Серед тих, хто забажав забрати портрет на згадку, підполковник Євген Зінов'єв. Військовослужбовець подякував всім, хто долучився до ідеї створити таку галерею.

За словами заступника міського голови Альони Дмітрєвскої, з робіт, що залишаться в Центрі, створять галерею.

Нагалаємо, що у катакомбах під Одесою відкрили картинну галерею з картинами, що світяться.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми