ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На автора сумського "еліта-центру" натягли електронний браслет

Олександру Сахну визначено розмір застави в сумі 110 240 гривень
Depo.
26 лютого 2016 10:01
ФОТО: depo.ua
На автора сумського "еліта-центру" натягли електронний браслет
На автора сумського "еліта-центру" натягли електронний браслет

До слідчого судді звернувся заступник начальника відділу  СУ ГУНП в Сумській області з  клопотанням  про застосування запобіжного заходу у вигляді застави в розмірі 1 678 390 грн. відносно директора та засновника  Корпорації "Сант", який підозрюється у вчиненні кримінальних  правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 190, ч. 3 ст. 190, ч. 4 ст. 190 КК України, пише Depo.Суми зз посиланням на прес-службу Зарічного райсуду.

В судовому засіданні підозрюваний та його захисник заперечили проти заявленого клопотання та просили застосувати запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

25 лютого 2016 року слідчим суддею підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді застави та визначено  розмір застави в сумі 110 240 грн.

Окрім того, на підозрюваного покладено обов’язок прибувати до слідчого за першою вимогою, не відлучатися із м. Суми без дозволу слідчого, прокурора, або суду, а також утриматися від спілкування з потерпілими поза межами цивільного та кримінального судочинства.

Обвинувачуваний також має повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання або місця роботи й носити електронний засіб контролю.

Строк дії ухвали встановлено до скасування, зміни запобіжного заходу у вигляді застави. 

Слідчим суддею встановлено, що підозра стосовно громадянина обґрунтовується протоколом обшуку, під час якого були вилучені документи фінансово-господарської діяльності, висновком судової будівельно-технічної експертизи, речовими доказами – документами, протоколами допитів свідків та потерпілих.

Суд дійшов висновку про застосування запобіжного заходу у вигляді застави, з метою забезпечення виконання підозрюваним покладених на нього процесуальних обов`язків, а також запобігання перешкоджанню органам досудового розслідування. При визначенні розміру застави суд виходить із тяжкості пред’явленої підозри у вчиненні особливо тяжкого злочину, а також  вимог Кримінально процесуального кодексу України про те, що метою застосування запобіжного заходу є забезпечення виконання процесуальних обов’язків підозрюваного, а розмір застави не може бути завідомо непомірним.

Ухвала оскарженню не підлягає, йдеться у повідомленні.

Зазначимо, як повідомив у Фейсбуці адвокат потерпілих Юрій Ломака, "це судове засідання було вкрай цікавим. А цікавим в ньому були промови прокурора з обласної прокуратури. Він був неперевершеним. Реально молодець", написав юрист, додаючи, що за останній час, це найкраща робота обвинувачення, яку він бачив.

"Обґрунтовано, сміливо, зухвало, яскраво", - повідомив Юрій Ломака.

Читайте: Як автор сумського "еліта-центру" втягнув довірливих пайовиків у півторамільйонний "котлован"