ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Молоді активісти Конотопщини провели байдарковий сплав по Сейму

Захід пройшов у рамках проекту "Українці, Єднаймося!"
Depo.
22 липня 2015 08:02
ФОТО: depo.ua
Молоді активісти Конотопщини провели байдарковий сплав по Сейму
Молоді активісти Конотопщини провели байдарковий сплав по Сейму

Молодь з числа внутрішньо переміщених осіб, сімей, один з батьків яких постраждав чи несе службу в зоні проведення АТО, активістів студентського самоврядування та громадських організацій взяла участь в байдарковому сплаві річкою Сейм, повідомляє кореспондент Суми.depo.ua.

У Конотопі проект реалізовує громадська організація "Молодіжний актив Конотопщини" за сприянні відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради.

У лютому цього року молодіжні організації міста виграли низку проектів. Практично одразу, ще на початку березня, розпочалась підготовка до їх реалізації.

Перший захід проекту "Українці, Єднаймося!" - молодіжний сплав річкою Сейм. У сплаві беруть участь як молодіжні активісти Конотопа, так і молоді переселенці.

Загалом учасники сплаву подолали річкою близько 20 кілометрів. Погода подарувала юним туристам не одне випробування: в ході сплаву молодь потрапила й під сильну зливу, й під палючу спеку, спробувала свої сили у двобої з сильним зустрічним вітром та подолала величезну кількість водяних перепон, таких як коряги, водоверті, стрімка течія.

Завдяки спільній праці та відпочинку з раніше незнайомих між собою молодих людей після сплаву сформувалася справжня команда, готова товаришувати та співпрацювати й далі.

В ході заходу молодь навіть спланувала кілька спільних заходів, які незабаром розпочне втілювати у життя.

Більше новин про життя молоді читайте на Суми.depo.ua