Молдаванка намагалась підкупити сумських прикордонників рублями

На пункті контролю "Конотоп" прикордонникам хотіли дати хабар

У міжнародному пункті контролю для залізничного сполучення "Конотоп" громадянка Молдови намагалася підкупити вартових кордону, передає Depo.Суми із посиланням на "Данкор. Онлайн".

Під час проходження прикордонного контролю на жінку, яка в'їжджала в Україну потягом "Москва – Одеса", спрацювала база даних. Правоохоронці з'ясували, що громадянці Молдови заборонений в'їзд на територію України.

Надалі під час проходження контролю другої лінії прикордонники виявили наявність в її паспортному документі 26 підроблених відміток Держприкордонслужби України щодо перетину державного кордону України.

З метою сприяння в безперешкодному перетині кордону, громадянка Молдови запропонувала прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 2000 рублів РФ, на що отримала категоричну відмову.

Зараз 37-річну молдованку повернули назад до Росії. Крім цього, в Конотопський відділ поліції направлено повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки кримінальних злочинів, передбачених ст. 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) і ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі) КК України.

Нагадаємо, що у Львові поліцейські відмовились від хабаря.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми