ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За самоволку боєць на Сумщині отримав три роки тюрми

Самовільне залишення військової частини карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років
Depo.
5 лютого 2016 17:32
ФОТО: depo.ua
За самоволку боєць на Сумщині отримав три роки тюрми
За самоволку боєць на Сумщині отримав три роки тюрми

Охтирським міськрайонним судом Сумської області за участі державного обвинувача – прокурора військової прокуратури Сумського гарнізону Центрального регіону України у відкритому судовому засіданні розглянуто кримінальне провадження за обвинуваченням військовослужбовця однієї з військових частин солдата у вчиненні злочинів, передбачених ч.3, ч. 4 ст. 407 Кримінального кодексу України, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу військової прокуратури Центрального регіону України.

Досудовим розслідуванням установлено, що військовослужбовець був призваний на військову службу під час мобілізації на особливий період та направлений для проходження військової служби в одну з військових частин.

21.10.14 зазначений солдат залишив розташування військової частини і був затриманий 07.04.15 року.  Під час розслідування судом йому, замість гауптвахти як просила військова прокуратура, було визначено особисте зобов’язання, через що він 10.04.2015 знову втік і був затриманий 17.11.2015. 

Державним обвинувачем запропоновано суду визнати винним солдата у вчиненні згадуваних злочинів і призначити покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки.

Суд, вислухавши думку державного обвинувача, визнав солдата винним і призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки та 2 місяці. 

Ч.4 ст. 407 (самовільне залишення військової частини або місця служби)самовільне залишення військової частини або місця служби, а також нез’явлення вчасно на службу без поважних причин, вчинені в умовах особливого періоду, крім воєнного стану, карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми