ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мінаєв повертається

Головний сумський блогер, відпочивши у тещі на Донбасі, повернувся в Суми
Depo.
22 квітня 2015 09:25
ФОТО: depo.ua
Мінаєв повертається
Мінаєв повертається

Про це пише Суми.depo.ua.

Екс-мер і за сумісництвом найпопулярніший блогер Сум Геннадій Мінаєв після нетривалої відпустки у тещі на Донбасі (територія контролюється українськими військовими), повертається до активної онлайн-діяльності і своєї аудиторії, що вже встигла скучити за яскравими викриттями і не менш яскравими оцінками діяльності сумських керманичів.

"Щойно відмотав 667,8 км по українських дорогах з-під Донецьку до Сум. Вірніше відмотав ~1400 км в обидва боки, так би мовити. З них тільки 190 км - від Новомосковська до Харкова - можна вважати за ДОРОГУ, все інше це ПОВНИЙ 3.14...!", - поділився емоціями екс-мер.

"Ну, якщо дороги «Дніпропетровськ - Донецьк», «Донецьк - Запоріжжя» та навколишні «допоміжні» можна умовно вважати «вбитими» військовою технікою, то які «ГРАДи» розбомбили дорогу «Суми - Харків»? Дорогу біля Боромлі особливо у бік Тростянця та від Охтирки до кордону з Харківською областю залишимо за дужками розповіді, але від Ходунаївки до Богодухова її взагалі немає!!!", - констатував у свіжому записі у Фейсбук Геннадій Мінаєв.