ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мінаєв підловив Войтенка на крутій тачці за мільйон

У своєму Фейсбуку екс-мер не припинає іронічно-саркастично "проїжджатися" по новим керманичам нашого міста
Depo.
8 квітня 2015 10:57
ФОТО: depo.ua
Мінаєв підловив Войтенка на крутій тачці за мільйон
Мінаєв підловив Войтенка на крутій тачці за мільйон

Тільки вчора Геннадій Мінаєв глузував з приводу автопарку діючого мера Олександра Лисенка (якого він кличе не інакше як "КапЄтан Лінєйка або Саша-Бєнзопіла" за недолугі спроби попіаритись на глибині сумських ям на дорогах чи покосі весняної трави). Як тут же виклав фото його першого заступника Володимира Войтенка біля розкішної "тачки" Infiniti Q50.

"І, звісно ж, в декларації... ані у пана Войтенка, ані у членів його родини цієї іграшки немає, - констатує "мер на покої". І водночас підкреслює рису, яку вважають притаманною такому явищу, як "сумський кугутізм": "І куди ж без... зовсім скромного номера "0111".

Новина про такий розкішний спосіб життя віце-мера, який дещо не відповідає його декларації про доходи, швидко розійшлася по сумських сайтах. Користувачі і поціновувачі гарних авто (до яких можна зарахувати і Мінаєва) швидко з'ясували, що цінник на таку машину починається з 940 тисяч гривень. І це - за "порожню як бубен" (якщо таке можна сказати про подібне чудо японського автопрому). А машина "з принадами" коштуватиме міцно за мільйон.

Мітки: #