ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Малолітній втікач поставив на вуха усю сумську міліцію

Правоохоронці чотири дні шукали 13-річного хлопця з Роменського району, який пішов з дому та не повернувся
Depo.
28 травня 2015 08:59
ФОТО: depo.ua
Малолітній втікач поставив на вуха усю сумську міліцію
Малолітній втікач поставив на вуха усю сумську міліцію

Міліція отримала інфорацію, що підліток міг знаходитись поблизу станції метро Політехнічний інститут у Києві, пише Суми.depo.ua.

Міліціонери відразу направились до столиці та вже по приїзду швидко знайшли хлопця, який прогулювався парком біля вказаного метро. Під час розмови з співробітниками міліції він пояснив, що просив матір відпустити його погуляти до Києва, та вона відмовила. Тоді хлопець самостійно поїхав до столиці. Всі ці дні харчувався чим прийдеться, а ночував переважно на лавках в парку.

Під час перевірки було встановлено, що малолітній тікає вже не вперше та про це його мати до міліції жодного разу не повідомляла і спокійно чекала на його повернення. Тож, наразі працівниками міліції вирішується питання щодо притягнення 32-річної жінки до адміністративної відповідальності за не належне виконання обов'язків щодо виховання дитини, повідомляють у СЗГ УМВС України в Сумській області.

Нагадаємо, із заявою про зникнення сина, 13-річного Михайла Гаврикова, 24 травня до Роменського міського відділу міліції звернулась місцева жителька, яка повідомила, що хлопець 22 травня пішов з дому і не повернувся.