Мешканця Сумщини, який прийшов у супермаркет без маски, оштрафували на 17 000 грн
Суд притягнув до адміністративної відповідальності чоловіка, який порушив правила "корона вірусного" карантину
- Суми
-
1 квітня 2020 16:18

1 квітня мешканця Сумщини, який був у продуктовому магазині без маски, суд притягнув до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину та наклав на нього штраф в розмірі 17 000 грн. Про це повідомили на сайті Судової влади України, пише Depo.Суми.
Відповідно до протоколу, ввечері 30 березня чоловік зайшов до магазину "АТБ" без засобів індивідуального захисту, чим порушив п. 2 а рішення виконавчого комітету СМР №172 від 27.03.2020 відповідно до якого на території Сумської міської об"єднаної територіальної громади заборонено знаходитися у публічних місцях, громадському транспорті, без засобів індивідуального захисту, та скоїв правопорушення передбачене ст. 44-3 КУпАП.
На суді чоловік не заперечував, що був у супермаркеті без маски. Окрім штрафу чоловіку доведеться сплатити і судовий збір в сумі 420 грн на користь держави. Постанова суду не набрала законної сили та може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом десяти днів.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:48 Минулої доби окупанти 170 разів штурмували позиції ЗСУ
- 09:42 Доба на фронті: Рашисти атакували 153 рази
- 20:54В Сумах шахраї привласнили понад 1,6 млн грн пожертв на ЗСУ
- 19:33 росіяни вивезли до рф чотирьох мешканців окупованого села на Сумщині
- 11:55 ЗСУ зупинили просування військ РФ на Сумщині, лінія бойового зіткнення стабілізована, — Сирський
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 10:33Білі янголи Сумщини евакуювали подружжя з прикордонного села
- 22:35Що відбувається на фронті: Оперативне зведення
- 21:56У НАТО вважають нереальним оточення Сум: Причини й деталі
- 13:11В ДПСУ розповіли про активність росіян на Сумщині
- 10:16В поліції показали наслідки нічного удару по Сумщині, що забрав життя трьох людей (ФОТО) ФОТО
- 09:05Ворожі дрони атакували Сумщину. Загинуло троє людей, серед них дитина
- 14:44Сили Оборони України звільнили село на Сумщині та зуміли стабілізувати свій лівий фланг, - DeepState
- 12:55Успіхи ЗСУ: Відбили Андріївку на Сумщині й просунулися в Юнаківці
- 10:50Сили ППО цієї ночі знешкодили 28 з 47 "шахедів", - Повітряні сили
- 09:20 Гаряча доба на фронті: відбулося 171 боєзіткнення
- 20:41росіяни вдарили безпілотниками по Сумах: на підприємстві спалахнула пожежа ФОТО Відео
- 17:30На Сумщині правоохоронці затримали жінку, яка вербувала українок для занять проституцією
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія