ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мешканці району КРЗ обійдуться місту в 1,5 мільйони гривень

Сьогодні вранці, близько 4:00, жителям будинків району КРЗ "Сумиобленерго" припинило подачу електрики. Сотні сумчан залишилися без світла
Depo.
23 квітня 2015 12:32
ФОТО: depo.ua
Мешканці району КРЗ обійдуться місту в 1,5 мільйони гривень
Мешканці району КРЗ обійдуться місту в 1,5 мільйони гривень

"Обленерго" давно погрожувало припинити поставки електроенергії, оскільки з цими будинками виникла неординарна ситуація, повідомив профільний заступник мера Іван Бортник. Про це пише Суми.depo.ua.

За його словами, проблема бере свій початок ще на початку 2000-х, коли гуртожитки отримали статус багатоквартирного будинку, аби мешканці мали можливість приватизувати квартири. Та після приватизації ніхто не поміняв електричні мережі.

Енергетики заявляють: вони не можуть окремо по кожній квартирі вести облік через невідповідність мереж. "Вони кажуть, що не можуть жителям постачати електроенергію як абонентам. Однак можуть це зробити через "Сумижитло" як з постачальником послуг. Питання тільки в тому, як жителі будуть оплачувати надані послуги, і чи не будуть вони допускати заборгованостей по оплаті", - розповів Іван Бортник.

З цього приводу сьогодні вранці заммера отримав лист від мешканців, в якому ті гарантують регулярну оплату. Таким чином, після укладення договору "Сумижитло" і "Сумиобленерго" (а його планують укласти вже сьогодні) світло знову може з'явитися в їх квартирах. Щоправда, чи надовго - залежатиме від самих жителів.

За словами Івана Бортника, рішення проблем мешканців КРЗ обходиться місту недешево. Кілька місяців тому на підключення його до підстанції міста було витрачено близько 100 тисяч гривень. Потім на реконструкцію КНС виділили більше мільйона гривень. А тепер близько півмільйона доведеться виділити тільки на проектні роботи та реконструкцію електромереж.

Мітки: #