Меру Сум зійшов з рук корупційний злочин

Олександра Лисенка визнали винним у корупційному злочині, але до відповідальності не притягнуть, оскільки строк накладення стягнення закінчився 16 квітня 

Меру Сум зійшов з рук корупційний злочин…

Сьогодні, 25 квітня, Зарічним райсудом Сум винесено рішення у справі про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, стосовно міського голови Олександра Лисенка. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомила прес-секретар прокурора Сумської області Наталя Науменко, пише Depo.Суми.

Звинувачують мера за ч. 1, 2 ст. 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та вчення дій в умовах реального конфлікт інтересів) КУпАП.

Встановлено, що очільник, будучи належним чином обізнаним із положеннями антикорупційного законодавства, публічно не повідомив Сумську міську раду про конфлікт інтересів під час голосування за збільшення собі грошової премії до 300%.

За результатом розгляду протоколу, складеного Управлінням захисту економіки, рішенням суду міського голову визнано винним у інкримінованому правопорушенні, однак до відповідальності його не притягнуто, оскільки стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня виявлення правопорушення, а цей строк закінчився 16 квітня 2018 року.

Прокуратура позбавлена права оскаржувати це рішення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook