ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мера Конотопа Василя Дзеда погрожують "запаяти в ящик"

Він і колектив лікарні захищають головлікаря Конотопської ЦРЛ, якого активісти звинувачують у корупції
Depo.
11 квітня 2015 09:51
ФОТО: depo.ua
Мера Конотопа Василя Дзеда погрожують "запаяти в ящик"
Мера Конотопа Василя Дзеда погрожують "запаяти в ящик"

Працівники Конотопської Центральної районної лікарні обурені подіями довкола особи головного лікаря Володимира Драганюка та заявляють про готовність боротися за його повернення до керівництва закладом. Про це повідомляє кореспондент Суми.depo.ua.

Головлікаря Володимира Драганюка активісти кількох політичних сил звинувачують у перевищенні службових повноважень та корупції, вимагаючи його негайного звільнення.

Але медики вважають несправедливим, що тепер через цю ситуацію страждає вся лікарня. Щоб привернути увагу громадськості до проблем Конотопської ЦРЛ, на загальні збори працівників лікарні були запрошені представники міліції, прокуратури, міський голова Конотопа та працівники засобів масової інформації.

На зборах заступник головного лікаря ЦРЛ, депутат міської ради Ольга Гапоненко говорила про неподобства, які вчинили останнім часом деякі активісти. "Хто дав їм право, - обурювалась вона, - вриватися до кабінетів, вибивати двері ногами та обзивати людей брудними словами, принижувати їх? Дійшло навіть до написів на дверях". І далі відзначила, що навіть якщо головний лікар порушив закон, він має за це відповісти, проте міру відповідальності визначають не активісти, а правоохоронці.

На всі згадані факти, - констатувала О.Гапоненко, - зовсім не реагують правоохоронні структури. До речі, ні представники міліції, ні прокуратури не прийшли на цей захід. Натомість чітко пояснив свою позицію міський голова Василь Дзед.

"У мене сьогодні зранку і до обіду побувало в кабінеті майже сто осіб, - констатував мер. - Вони вимагають звільнення Драганюка, а іначе мене запаяють в тот ящик. І погрожували мені... і взагалі. Я вкотре звернувся до правоохоронних органів із заявою про загрозу моєму життю з боку цих осіб», - цитує слова очільника міста Конотоп онлайн.

Протягом зборів працівники лікарні неодноразово говорили про наміри боротися за свого керівника. Зокрема, вони планують звернутися до Генеральної прокуратури та Президента Петра Порошенка.