Мер Сум вигадав, чим завантажити своїх заступників

Наприкінці березня у очільника міста з'явився п'ятий мер. За два місяці мер нарешті визначився, для чого йому стільки помічників

Про те, хто і чим віднині буде опікуватися, мер Сум Олександр Лисенко повідомив на апаратній нараді 22 травня, передає Depo.Суми з посиланням на gorod.sumy.ua.

Секретар міськради Андрій Баранов завідуватиме відділом транспорту і зв'язку, а також КП "Електроавтотранс". Раніше цепи питанням опікувався заступник Олександр Журба. Частину повноважень останнього отримала і новопризначена заступниця міськголови Ольга Волошина: вона вирішуватиме питання управління "Інспекція з благоустрою міста". Крім того, під її відповідальність перейшло управління Держпромспоживслужби.

До заступниці Олени Дмитрівської перейшли служба у справах дітей, Сумьский міський центр соцслужби для сім'ї, дітей і молоді та КУ "Центр матері та дитини".

Зазначимо, що з 22 травня посаду начальника відділу "Проектний офіс" обійняла депутатка міськради і партійний соратник мера Оксана Кубрак. Раніше такого відділу не існувало.

Нагадаємо, п'ять заступників мер Сум собі отримав наприкінці березня. Голосування по призначенню на посаду Ольги Волошиної 29 березня мало неабиякий резонанс і викликало спротив у громадськості і низки депутатів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми