ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Сум вчетверте звільнив головного по містобудуванню

Олександр Лисенко відсторонив Анатолія Жука від виконання обов'язків директора департаменту містобудування та земельних відносин Сумської міської ради
Depo.
10 лютого 2016 10:59
ФОТО: depo.ua
Мер Сум вчетверте звільнив головного по містобудуванню
Мер Сум вчетверте звільнив головного по містобудуванню

Про чергове звільнення посадовця стало відомо із його повідомлення на сторінці у Фейсбуці, пише Depo.Суми

"Привіт. Я сьогодні знову звільнений", - написав чиновник.

Зазначимо, як наголосив сам звільнений, обвинувальний акт за результатами службового розслідування займає 28 сторінок.

"А питання полягає в тому, що з виводом артилерійського озброєння і техніки, всі зруйновані споруди вздовж схилів над поймою р. Псел потрібно очистити від руїн, відкритий доступ до кромки над поймою з прокладенням пейзажної алеї від вул. 20 РОКІВ ПЕРЕМОГИ до біофабрики, звідки відкривається небачена ніколи перспектива на лівобережне місто, зелені дачі, а на схилах і в зоні стариць Псла може бути розташована спортивно-оздоровча зона навчальних закладів міста, в тому числі, й військового кадетського коледжу, де будиночок ветеранів з музеєм буде частиною такого комплексу, які культурно-спортивні споруди, великий і малий лижний трамплін, співоче поле з великою естрадою внизу. як це і передбачалось колись ген планом Сум. В містобудівних умовах, хоча б ескізно ці перспективи головним архітектором обовязково повинні були б зображені, оскільки архітектурно-містобудівне значення цієї ділянкив оновленні і розвитку просторової і сілуетної композиції обласного центру є одним із найважливіших", виклав у Фейсбуці Анатолій Жук витяг з акту щодо результатів його діяльності, зазначивши, що поки не має права оприлюднювати документ повністю.

Також колишній чиновник додав, що "у харківському апеляційному суді помруть зі сміху", вивчивши "діловий стиль" юристів міськради. 

Анатолій Жук підкреслив, що він домагався почути норму закону яку він начебто порушив, адже "умови і обмеження" строго регламентований документ з типовою формою Мінрегіонбуду, але так і не спромігся на це.

Йому відповіли, що "комісія не могла помилитися, адже у майже кожного стажу роботи по 50 років".

Нагадаємо, за останній час Анатолія Жука вже кілька разів звільняли, але той тричі поновлювався через суд.

Фото з фб Геннадія Мінаєва