ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Сум творить юридичні дива

Олександр Лисенко вирішив не заглиблюватися в правові нюанси і звільнив директора департаменту містобудування та земельних відносин Анатолія Жука так, як це вміє тільки він
Depo.
3 червня 2015 11:09
ФОТО: depo.ua
Мер Сум творить юридичні дива
Мер Сум творить юридичні дива

Як наслідок - чиновник був звільнений, по суті, за свої майбутні прогули, пише Суми.depo.ua.

14 квітня міський голова підписав розпорядження про звільнення директора департаменту містобудування та земельних відносин, мотивуючи це висновками спецкомісії, яка перевіряла підрозділ міськради.

З того дня Анатолій Жук не з’являвся на робочому місці. Колеги його відсутність пояснили лікарняним. Натомість 7 травня посадовець надіслав меру заяву з проханням направити йому трудову книжку, а пізніше звернувся до Сумського районного суду з вимогою поновити на посаді.

У цей час прокуратура завела кримінальне провадження за фактом незаконного звільнення (ч. 1 ст. 172 КК України - грубе порушення законодавства про працю).

Не дочекавшись Анатолія Жука на робочому місці, мер Сум 29 травня підписав ще одне розпорядження, але вже про звільнення за прогули з 14 квітня по 29 травня. Причому звільнити наказав з 14 квітня, коли "прогули" тільки почалися.

"Це "розпорядження» нині існуючого мера [...] перевершило всі мої юридичні очікування! Звільнити 14 квітня за прогули з 14 квітня по 29 травня, а попереднє "розпорядження" про звільнення ЦЬОГО Ж ПРАЦІВНИКА "вважати таким, что втратило чинність". Навіть не скасувати. Схоже, що вони там остаточно "втратили розум"", - прокоментував на своїй сторінці у Фейсбук екс-мер Геннадій Мінаєв, додавши фото розпорядження:

Мер Сум творить юридичні дива - фото 1