ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Сум образився на фотожаби і чорний піар

Олександр Лисенко на офіційному порталі міськради звернувся до своїх політичних опонентів
Depo.
20 травня 2015 11:02
ФОТО: depo.ua
Мер Сум образився на фотожаби і чорний піар
Мер Сум образився на фотожаби і чорний піар

Напередодні річниці виборів міського голови очільник Сум написав листа своїм опонентам, пише Суми.depo.ua. Не називаючи прізвищ чи то назв політсил, він кинув виклик їхнім випадам та критиці в свій бік.

За словами мера, опоненти влади за "поле битви" (як висловився пан Лисенко) обрали площину соціальних мереж та чорний піар для ведення діалогу з владою і громадою.

"Інтернетом поширювалися офіційні документи та зразки підписів посадових осіб, що супроводжувалися часом непристойними коментарями. Фотожаби, паплюження і образи - це ваші методи, але не наші. Ми не збираємося мірятися силами в словесних перепалках", - повідомив міський голова Сум.

Крім того, Олександр Лисенко відповів на закиди деких депутатів щодо надактивного піару мера на офіційному порталі міськради. Народні обранці вважають інтернет-ресурс "театром одного актора",  адже він не інформує про роботу всієї мерії та депутатів, а зациклений на Олександрі Лисенку. "Він не буде замовчувати щоденні події та новини, як того вимагають деякі депутати. Інформувати - саме таким є завдання офіційного інтернет-ресурсу будь-якого рівня: міської ради, обласної адміністрації, Кабінету Міністрів чи Адміністрації Президента", - вважає сам мер.

Нагадаємо, днями в Інтернеті з’явилася серія фотожаб на фотографію, де Олександр Лисенко, перебуваючи в будівлі суду під час розгляду справи про обрання запобіжного заходу для його заступника Володимира Войтенка, очевидно в обідній час, сфотографувався з табличкою: "у мене перерва з 12:00 до 13:00".

Мер Сум образився на фотожаби і чорний піар - фото 1

Сумчани ж побачили напис на папері по-своєму. Що й викликало відповідну реакцію мера та його апарату.

Мер Сум образився на фотожаби і чорний піар - фото 2

Мер Сум образився на фотожаби і чорний піар - фото 3

Мер Сум образився на фотожаби і чорний піар - фото 4