ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Сум боїться повторити долю свого арештованого зама

Олександр Лисенко вважає всі дії проти Володимира Войтенка з боку судів та прокуратури лише частиною плану з "прибирання" самого міського голови та його команди
Depo.
26 травня 2015 12:18
ФОТО: depo.ua
Мер Сум боїться повторити долю свого арештованого зама
Мер Сум боїться повторити долю свого арештованого зама

Міський голова Олександр Лисенко дав прес-конференцію стосовно судового розгляду справи свого першого заступника. Мер вважає, що переслідування почалися після створення комісії з ЖКГ, пише Суми.depo.ua з посиланням на 0542.ua.

Олександр Лисенко розповів: за перевіреною інформацією на нього теж готуються дві кримінальні справи. Мер упевнений, що це початок передвиборної кампанії.

Небезпеку в свій бік він відчув нібито під час Майдану, і говорить, навіть змушений був переховуватися разом із родиною. Однак не зміг відповісти, хто саме погрожував і чи подавав він відповідні заяви до прокуратури.

Начальник правового управління міськради Олег Чайченко також вважає пана Войтенка невинним. На його думку, картка депутата Науменка була загублена, а заступнику міського голови приписують незаконне заволодіння нею. Щодо пікетування суду Олег Чайченко заявив, що право на власну думку має кожен. Однак сказав, що не володіє інформацією про тиск на суддю Дашутіна у кабінеті під час пікету, в чому звинувачують пана Войтенка.

Побиття жінки юрист теж вважає наклепом. За його словами, підприємиця Людмила Рева пропонувала Володимиру Войтенку хабар у розмірі 35 тисяч доларів, але він вигнав її зі свого кабінету. Письмових підтверджень факту немає, адже заяв до міліції не було з жодного боку.

Нагадаємо, що з 25 травня Володимир Войтенко за рішенням Апеляційного Суду Сумської області перебуває під домашнім арештом.