Мер Лисенко підганяє з призначенням головного по безпритульних тваринах

Незабаром у місті може повноцінно запрацювати притулок для безхазяйних собак

Директор КП "Сумижилкомсервіс" Сергій Ситник пообіцяв меру Сум Олександру Лисенку, що вже наприкінці зими або ж на початку весни пртулок для бездомних тварин повноцінно запрацює. Тут буде вестися реєстрація як безпритульних, так і домашніх тварин, здійснюватиметься відлов та стерилізація, а головне те, що тварини матимуть прихисток і не становитимуть небезпеку для сумчан, повідомляє Depo.Суми з посиланням на департамент комунікацій міськради.

Сергій Ситник підкреслив, що КП "Сумижилкомсервіс" готове передати все обладнання, яке є на підприємстві, для притулку бездомних тварин. Наразі ж, зазначив він, підприємство контролює вихід диких тварин у місто і тих, які мають підозру на сказ. На більше у "Сумижилкомсервісі" комунального замовлення не мають.

Міський голова Олександр Лисенко наголосив на необхідності пришвидшити вирішення кадрових питань з тим, аби якомога оперативніше розпочати планомірну роботу з поводження з безпритульними та домашніми тваринами у Сумах.

Нагадаємо, що під час засідання сесії міськради 26 жовтня 2016 року депутати підтримали проект рішення "Про утворення комунального підприємства "Центр догляду за тваринами", яке створюватиме сприятливі умови для співіснування людей та тварин у місті, здійснюватиме контроль за дотриманням Правил утримання тварин та проводитиме просвітницьку діяльність щодо гуманного відношення до тварин, регулювати чисельності безпритульних тварин у Сумах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми