Мер Глухова Терещенко анонсував створення центру терапії коноплею

Центр має відкритись за три місяці, коли буде новий врожай конопель

Міський голова Глухова Мішель Терещенко висловив бажання заснувати в місті перший в Україні європейський центр терапії коноплею, повідомляє Depo.Суми з посиланням на Українську правду.

"Під час спілкування з інвесторами ми змогли привернути їхню увагу до створення в Глухові першого європейського центру терапії коноплею. Він має відкритись за три місяці, коли буде новий врожай конопель. Це допоможе в лікуванні хворих пацієнтів, а також допоможе здоровим людям залишатися в доброму здоров'ї. Він буде більше схожий на центр краси, аніж на лікарню, і люди матимуть змогу не лише отримати лікування, а й також розслабитися або привести себе в хорошу форму", - написав Терещенко.

Мер Глухова розповів, що найбільше, що він може зробити для онкохворих містян, які звертаються до нього по допомогу, це попросити соціальні служби виплатити їм 5 000 гривень, коли насправді вони потребують набагато більше на хіміотерапію.

"Але в Глухові ми маємо коноплі! Це наша традиція і ми навіть маємо відомий Інститут конопель, який ще 20 років тому міг виводити сорти конопель без ТГК (це означає ненаркотичні коноплі), але не без канабіноїдів, які можуть використовуватись для боротьби з численними захворюваннями: рак, склероз, Паркінсон, Альцгеймер", - зазначає Терещенко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми