ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Майже третина сумчан не отримує субсидії

У Сумах 18 023 родинам призначені субсидії. З них, за новим порядком пільги на сплату отримують 5 941 домогосподарство
Depo.
13 липня 2015 12:38
ФОТО: depo.ua
Майже третина сумчан не отримує субсидії
Майже третина сумчан не отримує субсидії

Загалом, з початку року 23 935 сім'ї звернулися до управління з питання оформлення житлової субсидії, в тому числі з 1 травня поточного року за новим удосконаленим порядком надання субсидій звернулися 19 513 представників домогосподарств міста. З них, поштою надіслали документи 5 817 сумчан, пише Суми.depo.ua з посиланням на інформацію, оприлюднену управлінням соціального захисту населення.

Без звернення громадян переглянуто право на призначення субсидії на період з травня 2015 року по квітень 2016 року 7 511 особам, які отримували субсидію протягом минулого опалювального періоду.

З початку року було надано житлові субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 29 065,3 тис. грн.

Нагадаємо, субсидія призначається на 12 місяців з місяця звернення за її призначенням. Але, оскільки в місті Суми оплата послуг з централізованого опалення проводиться лише в опалювальний період, розмір субсидії розраховується окремо на опалювальний і неопалювальний періоди. Нині визначено право громадян на призначення субсидії на період з травня по вересень 2015 року.

Оскільки вартість послуг у неопалювальний період не перевищує обов'язковий розмір платежу, понад 30% громадян права на призначення субсидії на даний час не мають.

У разі підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та у зв'язку з початком опалювального сезону 2015-2016 років право на призначення субсидії буде переглянуто управлінням без звернення громадян.

Нагадаємо, як повідомлялося, у Сумах відкрили ще сім пунктів, де можна оформити субсидію.

Більше новин про ЖКГ читайте на Суми.depo.ua