ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Матері Сум заявили міській владі, чого їй не простять діти

На сесію міськради з протестом прийшли сумчани, у дворах яких немає пісочниць і нормальних майданчиків для дозвілля дітлахів
Depo.
27 травня 2015 12:15
ФОТО: depo.ua
Матері Сум заявили міській владі, чого їй не простять діти
Матері Сум заявили міській владі, чого їй не простять діти

Сьогодні, 27 травня, під час сесії депутат Олександр Гриценюк, який опікується округом на Хіммістечку, показав присутнім у залі відео з поламаними дитячими майданчиками району. Про це пише Суми.depo.ua з посиланням на 0542.ua.

Він звернувся до колег з депкорпусу з проханням перенаправити 500 тисяч гривень, виділених на невелику ділянку дороги біля СумДУ, на облаштування майданчиків.

Депутата прийшли підтримати жителі Хіммістечка з маленькими дітьми. Вони тримали в руках плакати з написами "Не витрачайте гроші на дрібниці, адже діти цього не пробачать", "Вкладання в асфальтні ділянки забирають у дітей Хіммістечка дитячі майданчики" тощо.

Додамо, що влада чомусь боялася присутності проектора на засіданні сесії. Дізнавшись із соціальних мереж, що депутати "ЄС: Європейські Суми" збираються принести до ради відеопроектор для показу якогось відео, правоохоронцям на вході до Будинку рад наказали перевіряти, чи немає проектора у тих, хто заходить.