ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Маленьким сумчанам дозволили погратися у депутатів

Дитяча міська рада проголосувала за дозвіл користуватися шпаргалками та будівництво аквапарку з IMAX-кінотеатром
Depo.
25 грудня 2015 08:01
ФОТО: depo.ua
Маленьким сумчанам дозволили погратися у депутатів
Маленьким сумчанам дозволили погратися у депутатів

Порядок денний складався з двох питань: про реалізацію соціального проекту "Добра справа" та про утвердження статусу обласного центру "Суми – найкраще місто України", пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

По першому питанню доповів член президії та учнівської громадської ради при міському голові. За його словами, реалізація проекту передбачала п’ять кроків: проведення благодійного аукціону "Біла квітка", акцій "Свято посмішки", "Від повідомлення – до листівки", "Я вірю в диво". Крім того, учнівська молодь завітала до відділення гемодіалізу, аби підтримати хворих. У січні представлять повний звіт щодо реалізації соціального проекту.

Депутатська міська рада одноголосно підтримала проект рішення з урахуванням пропозиції щодо запровадження міського конкурсу проектів "Молодіжна ініціатива".

Маленьким сумчанам дозволили погратися у депутатів - фото 1

По другому питанню доповідав лідер учнівського самоврядування. Він ще раз наголосив, що кожен повинен пам’ятати – Суми дійсно найкраще місто в України і необхідно робити все для того, аби обласний центр завжди був у такому статусі.

Це питання також знайшло підтримку у дітей, а ще вони одноголосно підтримали пропозиції щодо створення у місті квіткової алеї, фруктового саду, будівництва аквапарку, кінотеатру IMAX, а також проголосували за дозвіл користуватися шпаргалками.

Під час сесії дітей привітали Дід Мороз та Снігуронька, дитячі колективи представили свої творчі номери, а від Сумської міської ради діти отримали солодкі подарунки.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми