В кого прагнуть перетворитись сумчани на Новий рік

Яндекс проаналізував передноворічні пошукові запити

Яндекс вивчив пошукові запити сумчан про карнавальні костюми. Виявилося, активно цікавитися карнавальним вбранням жителі Сум та області починають ще в жовтні - десь напередодні Хеллоуїна, - а після дня всіх Святих приступають до пошуку новорічних костюмів: вже в середині грудня інтерес до теми сягає свого піку, розповідає  Depo.Суми.

В цілому в перший зимовий місяць українці запитують про карнавальні костюми приблизно в три рази частіше, ніж зазвичай. В грудні на цю тему надходить майже мільйон запитів.

Якщо говорити про костюми для дітей, то сумчан більше хвилює, у що одягнути хлопчиків, про новорічні вбрання для дівчаток запитують на 10% рідше. Люди хочуть знайти фото костюмів, де їх купити або як зробити своїми руками, рідше цікавляться, де можна взяти наряд в оренду.

Швидкість виготовлення не повинна бути на шкоду зовнішньому вигляду: разом зі словами "виготовити своїми руками швидко" часто зустрічається і "красиво".

Топ-10 найпопулярніших карнавальних костюмів в запитах сумчан виявився досить традиційним:

1. Гномик
2. Сніговик
3. Снігуронька
4. Півень
5. Розбійник
6. Білосніжка
7. Східна красуня
8. Сніжинка
9. Цукерка
10. Дід Мороз

Незважаючи на те, що сумчани цікавляться переважно давно знайомими новорічними образами, на їх пошукові запити впливають і нові тренди. Так, в цьому році користувачі з Сумської області запитували про костюми сучасних героїв з фільмів та ігор. Серед запитів були костюм штурмовика star wars, циклопа з людей ікс, зоряний костюм Дарта Вейдера, монстер хай для дівчаток, фіксиків.

Серед найоригінальніших запитів сумчан по карнавальних костюмах зустрічалися такі: новорічний костюм карателя для хлопчика, костюм вогню, костюм тістечка, костюм долара, євро, або гривні.

Було навіть запитання, що робити, якщо дитина не хоче одягати новорічний костюм.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #діти