Маленька сумчанка дійшла до фіналу гри "Синій кит"

12-річна школярка з Сум виконала 17 завдань небезпечного квесту

Поліцейські Сумщини під час проведення профілактичних рейдів знайшли 12-річну школярку – учасницю небезпечної гри "Синій кит". Медики помітили на її руках підозрілі подряпини, повідомляє Depo.Суми з посиланням на прес-службу обласної поліції.

Дівчинка розповіла правоохоронцям, що виконала 17 завдань, які поставив "куратор". Про "синіх китів", говорить, почула від подруг. Хтось застерігав, а хтось розхвалював гру, тому шестикласниця вирішила перевірити сама. У соцмережі вона знайшла відповідну групу та вступила у листування.

"Перше завдання – нікому нічого не розповідати, зберігати все в таємниці, - говорить школярка. – Потім були інші завдання – обмежити спілкування з друзями, подивитися фільм жахів, послухати "важку" музику, поставити "в ігнор" батьків або когось з дорослих. Вже після п'ятого квесту я настільки переключилась на гру, що мені не хотілося взагалі виходити з он-лайну, хотілося йти далі, було цікаво знати, яким буде наступне завдання", - розповідає дівчина.

На 15 рівні школярка отримала нове завдання від куратора - порізати собі вени, але таким чином, щоб її встигли врятувати. Таня, незважаючи на свій юний вік, не могла не розуміти, наскільки серйозний від неї вимагають зробити крок. Адміністратор гри, не знайшовши підтвердження виконаного завдання, перейшов до погроз убивством. Дівчинка, отримавши кілька таких повідомлень, звичайно, перелякалась. Вона не лише обірвала всіляке листування, а й видалила свої акаунт та сторінку з контактів.

У поліції дитину намагаються заспокоїти. Запевняють, що всі погрози – не що інше, як шахрайство, намагання маніпулювати поведінкою людини, аби досягти певної мети. Говорять – помилятися можуть всі, та приводять приклади, коли дорослі люди часто потрапляють на гачок аферистів, показуючи невідомо кому чималі гроші.
Мама дівчинки стверджує, що Таня погано спить ночами, їй часто сняться жахи, навіть і вдень дівчинку щось непокоїть.

Наразі працівники поліції в рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками ч. 3 ст. 120 (доведення до самогубства), встановлюють особу так званого "куратора" та з'ясовують всі обставини події.
В області продовжуються профілактичні заходи, спрямовані на виявлення інших гравців серед школярів та студентів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #поліція