ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лисенко продовжує бути власником маршруток

У власності мера Сум досі залишаються маршрутки, яких він нібито позбувся минулого року - дані декларації
Depo.
7 квітня 2015 17:27
ФОТО: depo.ua
Лисенко продовжує бути власником маршруток
Лисенко продовжує бути власником маршруток

У своїй декларації про доходи за 2014 рік він вказав два легковики (один з них БАЗ 22154 2.5, "Дельфін", який зовсім не підпадає під категорію легкового автомобіля) та чотири автомобілі ГАЗ 2005 року випуску. Раніше мер заявляв журналістам і громаді, що маршруток у нього немає.

Але виходить, що маршрутки у пана Лисенка залишилися і не зрозуміло, де і хто їх наразі використовує. Нагадаємо, що меру неодноразово закидали лобіювання інтересів власників маршрутних - в першу чергу тому, що Лисенко був (а може і опосередковано залишається) одним із провідних перевізників Сум.

Крім того, міський голова зазначив дохід від відчуження майна у минулому році у 243 тисячі гривень. А колишній мер Сум Геннадій Мінаєв на своїй сторінці у Фейсбук висловив припущення, що ці кошти - від продажу чотирьох автомобілів Рута та Ніссану. Але пан Мінаєв наголошує на тому, що реальна вартість проданих авто повинна б скласти удвічі більше. І все це виглядає або як приховування доходів, або "скидання баласту" на когось з ближнього кола.

Також екс-мер закинув діючому меру, що той платить собі зарплату "по верхній межі. "Але то справа така. Морального, не кримінального плану", - зазначив Мінаєв.
Загалом сукупний дохід міського голови Сум Олександра Лисенка склав 355,5 тисяч гривень, 112 тисяч гривень з них - зарплата. Якщо цю суму розділити на 7 місяців, відколи Олександр Лисенко став міським головою Сум, то вона складе 16 тисяч на місяць.

Він має земельну ділянку в 600 м. кв., житловий будинок площею 29 м кв. та інше нерухоме майно площею 331 м кв. У членів родини також є ділянка на тисячу квадратів та будинок у 140 квадратів.

У результаті спецперевірок у минулі роки було встановлено, що майже 80% державних службовців надають неповну чи недостовірну інформацію стосовно декларування доходів. І все через те, що покарання за це відсутнє.