Кулінари, столяри та швачки: Які професії здобувають сумчани після 45 років

За статистикою, у Сумах найбільший попит спостерігається на робітничі професії

Протягом поточного року серед сумчан, старших 45 років, правом пройти професійну перепідготовку за рахунок Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття скористалась 51 особа, передає Depo.Суми із посиланням на сайт міськради.

Бажаючі змінити професію отримали від Сумського міського центру зайнятості спеціальні ваучери на навчання і наразі вивчають швейну справу, мистецтво приготування їжі, навички виготовлення столярних виробів та зварювання металів у провідних закладах професійно-технічної освіти міста.

Багато з професій, які були затребувані років 20-25 тому, сьогодні втратили актуальність. Друга освіта може суттєво розширити діапазон для самореалізації або додаткового заробітку людини. До речі, останні оприлюднені статистичні дані свідчать про те, що в місті Суми найбільший попит спостерігається на кваліфіковані робітничі професії.

З початку впровадження відповідної програми (з квітня 2013 року) ваучери на навчання отримали 194 особи.

Перелік професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер оновлюється щороку. За додатковою інформацією можна звернутись до Сумського міського центру зайнятості за адресою: вул. Степана Бандери, 45.

Нагадаємо, що в Ужгороді представництво Євросоюзу проведе "День кар'єри ЄС".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми