ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Котельня північного промвузла приховує реальні причини відсутності гарячої води

Підприємство-постачальник послуги в Сумах не може чітко пояснити, куди зникла гаряча вода у будинках кількох вулиць міста
Depo.
20 квітня 2015 13:05
ФОТО: depo.ua
Котельня північного промвузла приховує реальні причини відсутності гарячої води
Котельня північного промвузла приховує реальні причини відсутності гарячої води

Минулого тижня по завершенні опалювального сезону без гарячого водопостачання залишилися близько 190 будинків по вулицях Ковпака, Металургів, Курському проспекту та інших. Котельня Північного промвузла заявила, що відключення води пов'язане з проведенням гідравлічних випробувань тепломережі і водопостачання має повернутися до 1 травня. Про це пише Суми.depo.ua.

У розпорядженні мера від 10 квітня, яке з'явилося на Муніципальному порталі тільки 14 квітня, сказано про проведення робіт всього на 3 вулицях - Металургів, Ремісничій, Праці. Відсутність води у інших споживачів директор Дирекції КППУ Микола Жовтобрюх сьогодні на апаратній нараді списав на ремонтні роботи.

"Хто дозволяв відключати інших? Це передбачено розпорядженням міського голови?"- зажадав відповіді від директора КППУ заступник мера Віктор Волонтирець. Відповідь не пролунала.

Заммера дав підприємству 24 години на самостійний запуск гарячого водопостачання іншим споживачам, інакше абонентів передадуть на обслуговування "Сумитеплоенерго".

"Ми тимчасово визнаємо "Сумитеплоенерго" постачальником послуг, і на наступний день вода буде. Без води залишаться тільки ті, у кого проводяться гідровипробування. А не там, де ви шукаєте причини", - заявив Віктор Волонтирець.

На завтра влада скликає представників двох компаній, щоб розставити крапки над "і".

Нагадаємо, раніше директор "Енергозбуту" ТОВ "Сумитеплоенерго" Олексій Щербина повідомив, що борг КППУ становить близько 20 мільйонів гривень. Підприємство накопичувало його впродовж 7 років.

Мітки: #