Конотопський працівник Держпенітенціарної служби спокусився на легкі гроші

Чоловік отримав від ув'язненого першу частину неправомірної вигоди у розмірі 4 500 гривень

15 серпня військовою прокуратурою було затримано старшого оперуповноваженого частини Конотопського виправного центру Державної пенітенціарної служби України в Сумській області, передає Depo.Суми із посиланням на Військову прокуратуру центрального регіону.

Затримання відбулося за оперативного супроводження Управління захисту економіки в Сумській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України спільно із слідчими слідчого відділу Управління Служби безпеки України в Сумській області.

Затриманий впродовж травня-серпня 2018 року вимагав від особи, яка відбуває покарання в указаній виправній установі, неправомірну вигоду в розмірі 10 000 гривень за підготовку документів щодо її умовно-дострокового звільнення від відбування покарання і направлення цих документів до суду.

08.08.2018 року, діючи під контролем правоохоронних органів, ув'язнений передав вказаній службовій особі першу частину неправомірної вигоди в розмірі 4 500 гривень.

15.08.2018 підозрюваний був затриманий безпосередньо після одержання другої частини неправомірної вигоди в сумі 5 500 гривень в приміщенні Конотопського виправного центру Державної пенітенціарної служби України України в Сумській області під час негласних слідчих (розшукових) дій в рамках досудового розслідування в кримінальному провадженні.

Неправомірну вигоду в затриманого вилучено. Окрім цього, під обшуку виявлено та вилучено першу частину зазначеної неправомірної вигоди.

На даний час затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, клопотання до суду про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

Нагадаємо, що раніше на Сумщині узбек намагався спокусити прикордонників на легкі гроші.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми