Конотопській поліції представили нового начальника підрозділу

У Конотопському відділку поліції відбулись кадрові зміни
 

Заступник начальника ГУ Національної поліції в Сумській області, підполковник поліції Вадим Дзюбинський представив особовому складу Конотопського відділу поліції нового начальника підрозділу – майора поліції Сергія Миколайовича Несмашного, передає Depo.Суми із посиланням на повідомлення поліції.

В органах внутрішніх справ Сергій Миколайович служить з 1996 року. По закінченню Університету внутрішніх справ у 2000 році, він розпочав свою службову діяльність з посади оперуповноваженого Шосткинського міжрайонного відділу боротьби з організованою злочинністю при УБОЗ УМВС України в Сумській області, де пропрацював більше 8  років.

Починаючи з 2008 року, за невеликим виключенням, майор поліції Несмашний працював на керівних посадах, спочатку очолюючи сектор боротьби з економічною злочинністю в Лінійному управлінні на Південній залізниці, а потім – очільником сектору кримінальної міліції (а пізніше - поліції) Глухівського міського відділу.

З 2017 року очолював Великописарівське відділення поліції Охтирського відділу поліції ГУНП в Сумській області. 

Цього ж дня також представлено нового очільника сектору кримінальної поліції Конотопського ВП – майора поліції Перехода Олега Валерійовича. Він також в правоохоронних органах людина не нова, має ґрунтовний досвід оперативної та управлінської діяльності: розпочинав свою службову діяльність з посади дільничного та пройшов її до керівника Кролевецького і Недригайлівського відділень поліції ГУНП в Сумській області.

Нагадаємо, що поліція посилила патрулювання у центрі Харкова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #поліція