UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Конотопом їздитимуть трамваї з Європи

У Конотоп трамваї приїдуть після капітального ремонту, який передбачає оновлення рухомого складу практично на 100%

 

Конотопом їздитимуть трамваї з Європи…

 

Через 5-10 днів у Конотоп привезуть перші два з шести капітально відремонтованих трамваїв, які раніше курсували у містах ЄС, передає Depo.Суми із посиланням на Конотоп.Сity.

За словами директора "Конотопського трамвайного управління" Ігоря Назаренка, трамваї вже готові до експлуатації, тому курсувати містом почнуть невдовзі після приїзду. Вагони обладнані інформаційними екранами та розетками для підзарядки смартфонів.

"Трамваї не нові, вони були у використанні. Проте у Конотоп вони приїдуть після капітального ремонту, який передбачає оновлення рухомого складу практично на 100%. Це дуже вигідно для міста. Тому що новий трамвай коштує від 17 мільйонів гривень, а ми придбали за 14 мільйонів 220 тисяч аж шість оновлених", — зазначив Ігор Назаренко.

Транспорт має гарантію на обслуговування на півроку від підприємства, яке робило капітальний ремонт. Ще чотири вагони Конотопському трамвайному управлінню мають передати до 31 жовтня.

Наразі двоє працівників КТУ перебувають на навчанні в Дніпрі — вони займатимуться ремонтом та обслуговуванням. Водіїв навчатимуть у Конотопі, адже система управління схожа з системою решти міських трамваїв.

Ілюстрація: КОНОТОП.City

Нагадаємо, що у Дніпрі викинули на смітник старі трамваї.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook