ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Конотопчан закликають користуватися екологічно чистим трамваєм

З сьогоднішнього дня в райцентрі розпочалися заходи до Європейського тижня сталої енергії
Depo.
16 червня 2015 18:17
ФОТО: depo.ua
Конотопчан закликають користуватися екологічно чистим трамваєм
Конотопчан закликають користуватися екологічно чистим трамваєм

Зокрема, 16 червня в міському електротранспорті починається виставка дитячих та сімейних малюнків під гаслом: «Про екологію дбай - пересідай на трамвай!». Ця виставка триватиме три дні й буде проводитися з метою популяризації соціально значущого і екологічно чистого виду громадського транспорту в Конотопі - трамваю, повідомляє кореспондент Суми.depo.ua.

Малюнок, який став переможцем загальноміського конкурсу серед дошкільних навчальних закладів буде розміщено на біг-борді у районі Конотопської гімназії.

Завтра відбудеться радіо-вікторина в рамках проекту "Зміни лампи - зміни світ!". У пришкільних дитячих таборах відпочинку в цей день покажуть оригінальні дизайнерські ідеї для виготовлення речей з відпрацьованої сировини і екоречей.

Завершальним заходом Європейського тижня постійної енергії стане акція "Ввімкні екологічно безпечне майбутнє!", яка пройде в Конотопі 23 червня.

Під час акції активісти з числа студентської молоді будуть інформувати населення шляхом безпосереднього діалогу та поширення спеціальних буклетів-порадників про енергоефективні технології у сфері освітлення.

Нагадаємо, Європейський тиждень сталої енергії є частиною заходів провідної ініціативи Європейського Союзу "Угоди Мерів", яка з часу свого виникнення, в 2008 році, здійснює заохочення та підтримку місцевих органів влади в запровадженні сталого енергетичного розвитку. Конотоп приєднався до "Угоди Мерів" у липні 2011 року.

Нагадаємо, як повідомлялося, у Конотопі підпалили пофарбований у національні кольори трамвай.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua