ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Комуністи Сумщини ображені на СБУ і чекають вибачень

Вони спростовують інформацію з офіційного сайту Служби безпеки про те, що засуджений за сепаратизм свесянин був членом Комуністичної партії України
Depo.
25 червня 2015 12:11
ФОТО: depo.ua
Комуністи Сумщини ображені на СБУ і чекають вибачень
Комуністи Сумщини ображені на СБУ і чекають вибачень

Мова йде про статтю під заголовком "Комуніста - рецидивіста засуджено за пропаганду сепаратизму", в якій СБУ повідомило, що Ямпільський районний суд визнав винним мешканця смт Свеса у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України (порушення територіальної цілісності та недоторканості України). Матеріал вийшов 12 червня цього року, передає Суми.depo.ua.

Обком КПУ заявляє про "рішучий протест на подібні висловлювання прес-служби Служби Безпеки України, оскільки на сьогодні ніхто із членів партії на території Сумської області, і конкретно в Ямпільському районі, за дії, пов'язані з посяганням на територіальну цілісність України по ст. 110 Кримінального кодексу України не затримувався і до кримінальної відповідальності не притягався".

Листівки з відповідною заявою невдоволені партійці поширюють на території Ямпільського району від імені Сумського обкому Компартії України, пише yampil.info.

Комуністи вимагають від СБУ зняти всі грифи "секретно" з цієї кримінальної справи і оприлюднити дані про засудженого громадянина, аби донести правдиву інформацію до громадськості. Тільки такі дії вони визнають публічним вибаченням перед Сумською обласною парторганізацією. 

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua