ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Комунальним ринком у Тростянці призначили керувати депутата

На 6 сесії міської ради 7 скликання депутати прийняли КП "Тростянецький ринок" у спільну власность територіальної громади міста
Depo.
22 лютого 2016 17:32
ФОТО: depo.ua
Комунальним ринком у Тростянці призначили керувати депутата
Комунальним ринком у Тростянці призначили керувати депутата

Було ухвалене рішення щодо його перейменування в КП Тростянецької міської ради "Тростянецький ринок", затверджено Статут у новій редакції. Статутний фонд підприємства складатиме 741 тис. грн., з них 500 тис. грн. – внесок з бюджету міськради, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу Тростянецької міськради. 

"Півмільйона гривень – це перший транш, щоб по весні розпочати реконструкцію на ринках. Протягом трьох років плануємо вкласти в ринки, у комунальну аптеку та інші комунальні підприємства міста понад шість мільйонів гривень", - пояснив міський голова Юрій Бова.

Згідно з рішенням сесії, міський голова Юрій Бова призначив директора КП міської ради "Тростянецький ринкок". На цій посаді працюватиме Ігор Яценко, депутат районної ради декількох скликань. 

Відразу ж після сесії міський голова зустрівся з підприємцями й представив їм нового керівника. Також мер надав інформацію щодо змін, які відбудуться на міських ринках. Це, передусім, укладання угоди з кожним підприємцем, сплата коштів за послуги ринку через касові апарати. 

Юрій Бова повідомив, що в середині березня на виконкомі буде затверджено тариф, але наголосив, що вартість послуг не підвищиться.  Він також запропонував утворити колегіальний орган – Раду підприємців, щоб спільно розробити стратегічний план по наведенню порядку і благоустрою на ринках.

Нагадаємо, на сесії райради депутати передали центральний ринок по вул. Набережній на баланс міської ради.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми