Екс-головлікаря сумської "психушки" запроторили у СІЗО

Лілію Неофітну підозрюють у катуванні пацієнтів, через що ті захворіли і померли

Прокуратура просила взяти Лілію Неофітну під варту, вважаючи, що вона може чинити тиск на свідків і перешкоджати об'єктивному розслідуванню, будучи на волі, повідомляє Depo.Суми з посиланням на Данкор.

У свою чергу Лілія Неофітна заявила, що кримінальне провадження щодо неї - це політична справа, і пов'язане воно з тим, що вона не захотіла відмовлятися від 100 га землі, якою користується лікарня.

Також вона розповіла, що після цієї відмови їй пропонували піти добровільно з роботи і перейти в інше обласне установа, але, так як вона і з цим не погодилася, почалося її кримінальне переслідування і наступне зняття з посади рішенням сесії облради. Лілія Неофітная повідомила в суді, що оскаржуватиме своє звільнення.

Що стосується низької температури в лікувальному закладі, в наслідок якої, на думку прокуратури, три пацієнта захворіли гнійної пневмонією і померли, пані Неофітная заявила про недостатнє фінансування лікувальному закладу, а саме 50% від необхідного.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, прокуратура підозрює звільнену тиждень тому Лілію Неофітную в злочинах, передбачених ч. 1 ст. 127 (катування, тобто умисне заподіяння фізичного чи морального страждання шляхом муки з метою дискримінації) і ч. 3 ст. 135 (залишення в небезпеці, що спричинило смерть) КК України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми