Колишнього районного губернатора на Сумщині хочуть "упекти"

Прокуратура підозрює екс-виконувача обов'язків голови Буринської РДА в зловживанні владою

Прокурор Сумської області Віталій Матвійчук повідомив про підозру у зловживанні владою депутата Буринської районної ради Сумської області 7 скликання Ч. Підозрюваному інкриміновано самоуправство у розпорядженні державною землею через вчинення правопорушення за ч. 1 ст. 364 (умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи, використанні службовою особою влади всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди інтересам юридичної особи) КК України, повідомляє Depo.Суми.

Встановлено, що в грудні 2014 року Ч., як виконувач обов'язків голови Буринської районної державної адміністрації, достовірно знаючи про наявність на земельні ділянки діючих договорів оренди, укладених із фермерським господарством "Р.", передав їх в оренду на 10 років іншому підприємцю. При цьому, Буринською РДА про факт припинення договорів оренди з ФГ "Р." у встановленому законом порядку повідомлено не було, жодних листів на адресу господарства не надходило. У свою чергу ФГ "Р." також не повідомляло адміністрацію про наміри розірвати договори оренди. Таким чином, понад 160 га невитребуваних земельних паїв за межами населених пунктів на території Гвинтівської сільської ради протиправно відібрані в одного та передані іншому ФГ.

Санкція статті передбачає арешт на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #корупція