ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Колишнього прокурора Сумщини хочуть швидше почати судити

До суду передано обвинувальний акт у справі про незаконне притягнення до кримінальної відповідальності під час Революції Гідності
Depo.
13 травня 2015 08:15
ФОТО: depo.ua
Колишнього прокурора Сумщини хочуть швидше почати судити
Колишнього прокурора Сумщини хочуть швидше почати судити

Прокуратурою Сумської області 12 травня 2015 року до суду спрямовано обвинувальний акт стосовно колишнього прокурора Сумщини, який підозрюється в незаконному притягненні до кримінальної відповідальності п'ятьох депутатів Сумської міської ради, які брали участь у Революції Гідності, пише Суми.depo.ua.

Нагадаємо, що прокуратурою Сумської області 27 січня 2015 року колишньому прокурору Сумщини повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню мітингів) та ч. 2 ст. 372 (притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, поєднане з фальсифікацією) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено ще 19 лютого 2015 року.

Як повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури, у зв'язку зі зволіканням стороною захисту суд обмежив термін ознайомлення з матеріалами досудового розслідування до 27 квітня поточного року. На виконання вимог ст. 293 Кримінального процесуального кодексу України прокурор вручив обвинувальний акт і реєстр матеріалів досудового розслідування колишньому прокурору Сумщини та його захисникам, однак вони безпідставно відмовились взяти вказані процесуальні документи, що зафіксовано безперервним відеозаписом та оформлено відповідним протоколом.

Колишнього прокурора Сумщини хочуть швидше почати судити - фото 1