Колишній голова сільради на Сумщині "сяде" на три роки

Чоловіка засуджено за привласнення коштів та службове підроблення

Буринським відділом Конотопської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення стосовно колишнього голови Олександрівської сільської ради Буринського району Сумської області. Посадовець обвинувачувався в привласненні коштів та службовому підробленні. Його дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу прокуратури Сумської області.

Досудовим розслідуванням встановлено та доведено в суді, що колишній очільник села незаконно отримав премії, матеріальну допомогу на оздоровлення, доплати за ранг і вислугу років на загальну суму 67 тис грн. Крім того, у 2012 році обвинувачений придбав на зібрані з підприємців кошти автомобіль для сільської ради. При цьому транспортний засіб він зареєстрував на себе, а потім ще й оформив договір оренди цього автомобіля, включивши витрати його утримання до кошторису сільської ради. У подальшому взагалі перереєстрував його на свою доньку.

Як повідомив начальник Буринського відділу Конотопської місцевої прокуратури Артем Чуєв, рішенням суду колишнього голову сільської ради засуджено до три років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності строком на три роки. Суд також зобов'язав його сплатити на користь Олександрівської сільської ради 67 тис грн завданої матеріальної шкоди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми