ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Коли в Грозному поруч з проспектом Путіна з'явиться квартал ЧеПушиліна (КАРТА)

У Кадирова хочуть назвати вулиці Грозного на честь терористичних "ЛНР" і "ДНР". Донбас.depo.ua вирішив піти далі і подивитись, які ще вулиці, проспекти та сквери в столиці Чечні можна перейменувати
Depo.
8 квітня 2015 16:05
ФОТО: depo.ua
Коли в Грозному поруч з проспектом Путіна з
Коли в Грозному поруч з проспектом Путіна з'явиться квартал ЧеПушиліна (КАРТА)

Звісно, всі вони російською мовою. Чеченському парламенту залишилось тільки взяти на замітку і проголосувати. Дякувати навіть не обов'язково.

Варто зазначити, що в Грозному вже є проспект Володимира Путіна - людини, за наказом якої під час чеченської військової кампанії російські війська знищили це місто вщент, вбивши і покалічивши десятки тисяч людей. Тобто дна російська Чечня за прикладом "великого кремлівського брата", ще не досягла.

Отже, проспект Путіна обов'язково повинен якось перетинатися з кварталом ЧеПушиліна - саме так бойовики називають одного з ватажків "ДНР", а в минулому піарника і шахрая організації МММ Дениса Пушиліна. Зокрема так про нього висловлювався колишній горлівський бандит Ігор Безлер "Бес".

Болотов тупик - влучнішої назви на честь першого ватажка "ЛНР" годі і думати. В житті Валерія Болотова дійсно настав "тупік". Від корита відсторонили (злі язики кажуть, що з боєм і замахом), заслали у Москву, довірили збирати лише гуманітарку, але і тут засада. Нещодавно Болотов нарікав, що його помічник взяв та й і утік з усіма забраними для "Новоросії" грошима.

Губарев проспект - на честь колишнього ватажка "ДНР" Павла Губарєва можна назвати цілий проспект і хоч чимось його потішити. У нього, як і у Болотова - чорна смуга. З керівництва "рєспубліки" його виставили. Нещодавно ображений Павлуша жалівся, що з трьома вищими освітами нікому не потрібен. А ще до того саме чеченці його ледь живцем не закопали... Геть не щастить.

Парк Лешего, Бабаєв спуск - це повинні бути дуже страшні вулиці, моторошні. Адже бойовики "Лєший" і "Бабай" - персонажі не для людей зі слабкими нервами. Як продовження парку пропонуємо зробити поруч сквер "Распятых младенцев" з телевізорами на всіх деревах і обов'язково ввімкненим телеканалом "Россия1", який для більшого залякування віщатиме про чергові "звірства хунти".

Театр им. "Призрака " Мозгового" в Грозному може стати поетичним центром і навіть замахнутися на центр "духовних скрєп", враховуючі те, шо бойовик Олександр Мозговий в своєму колі - відомий "віршомаз":
А водочка, это же чудо!
Волшебный напиток, мечта.
Не пьёшь ты? Ну ты и зануда,
Ведь женская в ней красота.
В кабаках провожу я пол жизни
Днём и ночью готов я кутить.
К праституткам визитец не лишний,
Им не надо "люблю" говорить.
(орфографія оригіналу збережена - ред.)
Ну хіба не шедевр? Грозному терміново потрібен театр на честь Мозгового, де б ніхто не соромився вголос декламувати 57 написаних ним віршів.

Проспект Атамано-Козицынский повинен неодмінно переходити у площу Косогора - ці два ряджених персонажі мають небачені заслуги перед "Новоросією" і "русскім міром". Чого варті лише публічні порки "казаків" розгами і заборона Нового року - це ж просто повернення до російського духовного коріння.

Пропонуємо владі російської Чечні також звернути увагу на назви скверик Гиви,
Ватников бульвар, площадь Крайне-Плотницкая, кладбище Народного ополчения, улица Мильчаково-Резницкая, улица Погорелых Бурятов
.

Окрему увагу можна приділити назві набережній - або набережная Волшебной космической киси на на честь незабутньої керівниці "адміністрації уряду "ЛНР" Ольги Тараш.

Або віддати назву Елене Мотороле яка є взірцем "дружини ополченця".

Якщо у Грозному таки дослухаються до наших пропозицій, місто стане "оплотом скрєп "Новоросії".