UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Коли сумські заклади освіти та лікарні будуть з теплом

На сьогодні усі заклади освіти, підпорядковані управлінню освіти міської ради, отримали акти готовності до опалювального періоду

Коли сумські заклади освіти та лікарні б…

У Сумах на засіданні виконавчого комітету керівники профільних структурних підрозділів звітували про готовність міських лікувальних та освітніх закладів до опалювального сезону. На заходи з підготовки навчальних закладів до опалювального сезону було передбачено 2 млн 950 тис. гривень, передає Depo.Суми із посиланням на повідомлення міськради.

За словами начальника управління освіти Антоніни Данильченко, на сьогодні усі заклади освіти, підпорядковані управлінню освіти міської ради, отримали акти готовності до опалювального періоду. У міський навчально-виборничий комбінат було закуплено паливних брикетів на 160 тис. грн., облаштовано систему дистанційної передачі даних вузлів обліку природного газу в Піщанській і Верхньопіщанській школах.

Цього року проведено капітальних ремонтів на 33 млн гривень, ремонтні роботи стосовно збереження теплоенергії повністю виконано у 40 закладах освіти. Також за Програмою енергоефективності закладів бюджетної сфери за останні чотири роки виконано повну термомодернізацію семи закладів освіти, ще семи – частково. На стадії завершення робіт з термомодернізації перебуває будівля школи № 22.

Щодо закладів охорони здоров'я, в. о начальника відділу Олена Чумаченко повідомила, що сім з восьми установ отримали акти готовності до роботи в опалювальний період.

У міській клінічній лікарні № 4 проводяться роботи з перепідключення до централізованого опалення. Відповідно до плану роботи будуть завершені до 15 жовтня.

Нагадаємо, що батьківщина Зеленського ризикує залишитися без опалювального сезону.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook