ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Клочко вважає, що Генштаб завищує Сумській області плани по мобілізації

П'яту чергу мобілізації регіон виконав тільки на 45%
Depo.
2 липня 2015 15:12
ФОТО: depo.ua
Клочко вважає, що Генштаб завищує Сумській області плани по мобілізації
Клочко вважає, що Генштаб завищує Сумській області плани по мобілізації

Про це сьогодні, 2 липня, повідомили на колегії облдержадміністрації, передає Суми.depo.ua.

За словами в.о. начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської ОДА Михайла Криворотенка, найкраще із завданням впоралися Лебединський район - 100%, Краснопільський - 98%, Липоводолинський - 96%, Кролевецький - 78%. Пасуть задніх Середино-Будський район - 17%, Конотоп - 18%, Буринський район - 22%, Путивльський - 25%, Сумськийй - 32%, Суми та Глухів - по 33%. Всього на призовні пункти було доставлено 449 осіб - це 64% від плану.

Як повідомив обласний військовий комісар Віталій Бондаренко, головні причини низьких показників - погана взаємодія з деякими районними чи міськими адміністраціями, брак людей для рознесення повісток, а також низький патріотизм призовників. "Часто призовники самі відмовляються брати повістки або їхні родичі повідомляють, що такі тут не живуть", - поскаржився він.

Губернатор Сумщини підняв питання, чому на відміну від інших регіонів, нашому довели таку велику кількість призовників. "У Харківській області живе в три рази більше людей, а у них план всього на 45% більше. По Чернігівській, населення якої можна порівняти з нашим, план у 2,5 рази менше. Я розумію, що у них Чорнобильська зона і своя специфіка, але у нас теж є своя - у нас найдовший кордон з країною-агресором після Луганській області", - зазначив Микола Клочко.  

Він наголосив, що потрібно доводити до відома Генштабу, що в області немає стільки здорових чоловіків призовного віку, особливо по деяких районах. 

Колегія ОДА визнала роботу обласного військкомату незадовільною, пише Данкор.

Додамо, що да тижні тому на Сумщині стартувала шоста хвиля мобілізації. Зокрема, у Сумах вже посилили роботу в цьому напрямку: співробітники військового комісаріату та правоохоронці відпрацьовують місця масового відпочинку людей, вишукуючи уклоністів. За ухилення від військового обов'язку до адміністративної відповідальності вже притягнуто дев’ять чоловіків, у тому числі одного керівника підприємства.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua