ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Керівнику поліції Конотопу подовжили домашній арешт

Правоохоронець підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України
Depo.
1 березня 2016 08:48
ФОТО: depo.ua
Керівнику поліції Конотопу подовжили домашній арешт
Керівнику поліції Конотопу подовжили домашній арешт

29 лютого 2016 року слідчим суддею задоволено клопотання слідчого Прокуратури Сумської області про продовження  строку відсторонення Сергія Лук'яненка від посади начальника Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Сумській області на строк до 29 березня 2016 року, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу Зарічного райсуду.

Окрім того, в цей же день слідчим суддею задоволено клопотання слідчого прокуратури Сумської області про продовження строку дії  запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту відносно цієї ж посадової особи.

Також на підозрюваного громадянина покладені обов’язки прибувати до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду за кожною їх вимогою у даному кримінальному провадженні та утримуватися від спілкування зі свідками, потерпілим, співробітниками Конотопського відділу поліції ГУ НП у Сумській області та членами їх сімей.

Строк дії ухвали в частині застосування запобіжного заходу та покладення на підозрюваного обов’язків встановлено до 29  березня  2016 року.

Ухвали суду не набрали законної сили та можуть бути оскаржені в апеляційному порядку протягом п’яти днів з дня її проголошення.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми