Казаха-розбійника на Сумщині засудили на сім років

Чоловік приходив до своїх знайомих у гості і після спільного розпиття спиртних напоїв силою забирав цінні речі

До семи років позбавлення волі засуджено уродженця Республіки Казахстан, який вчинив декілька розбійних нападів, повідомляє Depo.Суми з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Білопільським відділом Конотопської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення стосовно жителя Білопільського району, який вчинив декілька розбійних нападів. Як повідомив прокурор відділу Віталій Зикунов, за вироком суду обвинуваченого засуджено до 7 років 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

Досудовим розслідуванням встановлено та доведено в суді, що ніде не працюючий та раніше судимий за грабіж 40-річний уродженець Республіки Казахстан С. вирішив злочинним шляхом знаходити собі засоби для існування. Чоловік приходив до своїх знайомих у гості, у подальшому, після спільного розпиття спиртних напоїв, діючи із застосуванням насильства, викрадав цінні речі. Доведено причетність обвинуваченого до двох подібних епізодів.

Так, 29 жовтня 2016 року С. з метою заволодіння майном свого товариша вдарив його скляною попільничкою по голові та кулаком в обличчя. Потім, 4 листопада цього ж року його знайомий, який виявив відсутність своїх речей після візиту С., отримав цеглиною по голові. Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч.ч.1 та 2 ст. 187 (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством) КК України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #кримінал