"Кайфові" пиріжки: Для чого бабусі на городі вирощують зілля

Краса та пиріжки – ось заради чого пенсіонерки висаджують мак

В Середино-Будському районі Сумської області поліцейські викрили двох пенсіонерок у незаконному посіві понад 700 рослин снодійного маку. Про це пише Depo.Суми із посиланням на Regio News.

Жінки зізнались, що вирощували квіти для краси та для приготування пиріжків з маком.

В рамках проведення операції "Мак" поліції виявили двох пенсіонерок, ділянки яких рясніли квітами маку. А коли вирішили поспілкуватись з бабусями про культутвання заборонених рослин, виявилось, що жодній з них про кримінальну відповідальність за незаконний посів опійного маку невідомо.

"Поліцейські проводять рейди по виявленню та знищенню незаконних посівів нарковмісних рослин, - коментує Олександр Романовський, начальник Серединобудського відділення поліції. – І якщо раніше в поле зору поліції потрапляли наркозалежні, які висаджували чи то коноплі, чи то мак для власного вживання, цього разу порушницями стали дві пенсіонерки у віці 85 та 64 років, на присадибних ділянках яких були висаджені та добре доглянуті 230 та 493 кущів маку. І якщо більш літня бабуся, власниця меншої "наркоплантації" пояснила, що мак посіяла, аби потім готувати пиріжки з маковою начинкою, інша жінка запевнила, що вирощувала снотворний мак для краси".

Всі вилучені рослини направили на експертизу. За всіма фактами в поліції відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.310 "Незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель".

Нагадуємо, що на городі жителя Кропивниччини нарахували понад 250 кущів коноплі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми