ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Карантин у сумських школах продовжили до понеділка

Проти продовження карантину висловилася лише очільниця управління освіти
Depo.
29 січня 2016 10:48
ФОТО: depo.ua
Карантин у сумських школах продовжили до понеділка
Карантин у сумських школах продовжили до понеділка

Карантин у школах, дитячих садочках та професійно-технічних навчальних закладах подовжено до понеділка включно. Таке рішення прийнято сьогодні комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, пише Depo.Суми з посиланням на Муніціпальний портал.

Як повідомив начальник Сумського міського управління Держсанепідслужби Олександр Черняк, грип почав відступати, хоча поки що епідеміологічний поріг у Сумах перевищено трохи більше ніж у два рази.

За інформацією в.о. начальника відділу охорони здоров’я Олени Чумаченко, на 15-20% зменшилися виклики лікарів до хворих за місцем проживання, почала зменшуватися й кількість хворих, які потребують стаціонарного лікування. Нині у лікувальних закладах міста на стаціонарному лікуванні перебуває 330 хворих, з них 156 – діти, в тому числі: 85 сумчан лікують від грипу, ГРВІ та 155 – від пневмонії. 

В лікувальних закладах розгорнуто додаткові ліжка для інфекційних хворих.

Проти подовження карантину у навчальних закладах висловилася начальник управління освіти і науки Антоніна Данильченко.

"Навчальний процес не можна переривати, адже це відображається на якості навчання. Крім того, надходить багато звернень від батьків, яким ні з ким полишити своїх дітей під час карантину, деякі з них змушені були взяти відпустку", – зазначила вона.

Медики Сум все ж наполягли на подовженні карантину, посилаючись на тяжкий перебіг захворювання та ускладнення, пов’язані з ним, а також на спалах недуги у сусідній Харківській області.

Врешті, було прийнято рішення подовжити карантин в навчальних закладах до понеділка включно. 

1 лютого комісія знову збереться та прийме рішення щодо подовження чи відміни карантину.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми