ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Історичний центр Сум пообіцяли звільнити від реклами

В обласному центрі поміняли правила розміщення реклами
Depo.
13 січня 2016 12:59
ФОТО: depo.ua
Історичний центр Сум пообіцяли звільнити від реклами
Історичний центр Сум пообіцяли звільнити від реклами

12 січня під час позачергового засідання виконавчого комітету його члени проголосували за внесення змін до рішення "Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території м Суми", пише Depo.Суми.

За словами головного архітектора Сум Володимира Бикова, в даний час по місту розміщено близько 1200 рекламних засобів. Аналізуючи правила розміщення зовнішньої реклами, прийняті в 2013 році, вирішили створити схему із зонуванням території, визначити нульовою зоною, тобто без реклами взагалі, історичний центр міста. А на вулицях поблизу історичного центру Сум і в районі парків і скверів прийнято рішення рекомендувати обмежити формат рекламних носіїв.

Ініціатором внесення змін до чинного регуляторного акту є громадське об'єднання "Асоціація рекламістів Сумщини". Самі ж зміни вносяться на підставі антикорупційної експертизи рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 17.12.2013 № 650 "Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Суми", проведеної Сумської обласною громадською організацією "Спілка підприємців, орендарів та власників Сумської області".

Керуючий справами виконавчого комітету Віктор Волонтирець зауважив, що всі пропозиції та антикорупційні ризики, викладені на 43 сторінках, були враховані при формуванні даного проекту рішення. Ті ж рекламісти, які мають дозволи на розміщення реклами, зможуть працювати за ним до 1 червня поточного року. Рішення набуває чинності з моменту оприлюднення.

Крім того, виконавчий комітет зобов'язав Департамент містобудування та земельних відносин до 1 квітня вжити заходів щодо створення комплексної схеми із зонуванням території міста Суми для розміщення рекламних засобів. До 1 березня розробити і затвердити порядок розміщення інформаційних елементів на будинках, будівлях або спорудах. До 1 травня провести процедуру обговорення регуляторного акта про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами, повідомляє Данкор.

Після 1 червня виконавчий комітет буде приймати рішення про продовження дозволів рекламістам Сум.

Більше про життя Сум та області читайте на Depo.Суми