Іноземні студенти стали переможцями сумської "Ліги Барси"

Футбольна команда "Інтер" Медичного інституту СумДУ здобула "золото" турніру

Іноземні студенти стали переможцями сумс…

Ігри проходили серед сумських команд за принципом "Ліги Європи". Матчі відбувалися протягом квітня-травня на футбольних полях ФЦ "Барса", пише Суми.depo.ua.

У фіналі іноземні студенти СумДУ зустрілися з командою "Колумбія", у складі якої грають досвідчені футболісти міста Суми.

У середині першого тайму гравці "Колумбії" забили гол у ворота "Інтера". За десять хвилин до кінця зустрічі футболісти СумДУ провели успішну комбінацію, завдяки якій вдалося зрівняти рахунок. Таким чином, основний час завершився внічию.

Під час післяматчевих пенальті яскраво зіграв воротар команди "Інтер" Шаміль Абдулаєв, відбивши три пенальті суперників.

З рахунком 3:2 "Інтер" (International), під керівництвом Романа Галєніна Володимировича, здобуває перемогу у фіналі "Ліги Європи".